Loading..
   < >

   Öztiryakiler Açık Büfe Servis Üniteleri

   Lokanta ya da otel gibi mekanlarda özellikle açık büfe yiyeceklerin sağlıklı koşullarda müşteriye sunulması için üretilen açık büfe ve servis üniteleri paslanmaz çelik ile üretilmektedir. Paslanmaz çelik özelliği sayesinde hem hijyen koşulları en üst düzeyde tutulmuş hem de yıllar boyu kullanım imkanı sağlanmış oluyor.

   Farklı Hacimde Ünite Çeşitleri

   Açık büfe ve servis üniteleri farklı ebatlarda üretilmek ile birlikte bu sayede farklı kullanım alanlarına da kolay bir biçimde uyum sağlamış olurlar. Sıcak ya da soğuk yemeklerin muhafazası için değişik özelliklerde tasarlanan açık büfe ve servis üniteleri pratik bir kullanıma sahiptir. Kolay kullanımı ve yemekleri istenilen sıcaklıkta tutma özelliği sayesinde yemek servislerinin tam kıvamında olmasını sağlıyor. Alan konusunda sıkıntı olan mekanlar için ise daha küçük ölçülerde tasarlanan ünitelerin yanı sıra daha büyük ve geniş hacimli ürünler de bulunuyor

   Sıcak Servis Üniteleri

   Su tahliyesi özelliğine sahip olan sıcak servis üniteleri ile yemeklerin yeniden ısıtılmasına gerek yoktur. Özellikle yurt ya da oteller de zaten yemeklerin tekrar tekrar ısıtılma gibi bir imkanı bulunmuyor. Bu denen ile sıcak servis üniteleri kullanışlı bir üründür.

   Sıcak servis üniteleri genellikle 90 dereceye kadar ısıtma özelliğine de sahiptir. Ayrıca bu ünitelerde ihtiyaca göre göz sayılarında fark bulunuyor. Sıcak servis ünitelerinin bir kısmında ise havuz altı yapışkan rezistans bulunuyor. Kimi ürünlerde ise tepsi kaydırma özelliği bulunuyor. Böylece kullanım daha da pratik bir hal alıyor. Elektrikli özelliğe sahip olan servis üniteleri oldukça uygun fiyatlar ile sağlanmaktadır.

   Darbelere karşı da fazlası ile dayanıklılık kazandırılmış olan ürünlerin pek çoğu hareketli olma özelliğine sahiptir. Bu da ürünlerin farklı mekanlara taşınmasını oldukça kolaylaştırıyor. Çelik görünümlü ürünlerin yanı sıra ahşap görünümlü ürünler ile de estetik kazandırılmaktadır.

   Öztiryakiler Sıcak Servis Ünitesi Elektrikli 120x70 Cm
   6.823,04 ₺ + KDV
   11.371,73 ₺ + KDV