Loading..
   < >

   Öztiryakiler Pastane Dolapları

   Gelişmiş mutfak teknolojileri sayesinde üretilmiş olan pastane dolapları modern tasarımları ile pastanelere, turistik tesislere, restoranlara, dinlenme tesislerine ve kafelere özel olarak tasarlanabilmektedir. Müşterilerin beklentilerine göre tasarlanan Öztiryakiler pastane dolapları geniş iç hacmiyle kullananlara büyük avantaj sağlamaktadır. Özel ürünleriniz için özel bir şekilde tasarlanan pastane ve teşhir dolapları paslanmaz çelik gövdeler kullanılarak üretilmektedir. Ön dekorasyonda sınırsız seçenekler sunulan dolap modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

   Öztiryakiler Pasta Teşhir Dolapları

   Modern çizgileriyle bulunduğu ortama estetik bir hava sunan pastane ve teşhir dolapları müşterilerin beklentilerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Müşterinin tercihine göre dolaplarda ahşap ya da paslanmaz çelik gövdeler kullanılmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda hazırlanan ve dolabın içerisindeki teşhir ürününe göre arzu edilen sıcaklık aralığı ayarlanabilen, yan ve ön kısımları iç mekan tasarımına uygun yapılabilen modelleri sayesinde kaliteli pastane dolapları üretilebilmektedir. Üretimde uzman kişilerin yer aldığı öztiryakiler pastane dolapları dekoratif ahşap kaplamalı da yapılabilmektedir. Genel olarak teşhir dolapları polystren izolasyonlu olarak üretilmektedir. Ayrıca dolaplarda dijital termostatlı ısı kontrolü yapılabilmektedir.

   Öztiryakiler Modern Pastane Dolapları

   Oldukça modern çizgilere sahip olan pastane ve teşhir dolapları soğutmalı, raflı ve dijital termostatlı olarak tasarlanabilmektedir. İhtiyaçlara uygun olarak üretilen öztiryakiler pastane dolapları dekorasyonda da ayrı bir şıklık oluşturmaktadır. Min. 240 lt. den max. 480 lt.’ ye kadar kapasiteli özelliğiyle müşterilerin beklentilerini karşılayabilen modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tasarım olarak modern çizgilerle estetik bir dekorasyon oluşturan pastane dolapları gelişmiş mutfak teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Arkası kapaklı ve sürgü camlı modeller ya da diğer tasarımla da hazırlanan dolaplar, kaliteden ödün vermeden tasarlanmıştır. Model çeşitliliği ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken pastane dolapları arasından ihtiyacınıza en uygun olanı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

   Öztiryakiler Borulu Soğuk Teşhir Dolabı 120 Cm
   ₺11.303,12 + KDV
   ₺22.606,24 + KDV
   1 2 >