İLES ENDÜSTRİYEL MUTFAK CİHAZLARI SAN .TİC . LTD .ŞTİ FİRMAMIZ ENDÜSTRİYEL MUTFAK SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN' ÖZTİRYAKİLER'İN YETKİLİ BAYİİ VE YETKİLİ SERVİSİ olarak hizmet vermektedir.

Bir firmanın ürün ve teknik servis kalitesinin, firmanın en önemli unsurlarından biri olduğunun farkındayız. cihazların satış montajından başlayarak, her türlü arıza ve bakım konularında size bir telefon kadar yakınız. Tüm teknik personelimiz "mükemmel servis" parolasıyla problemleri birlikte çözüme ulaştırmak için çalışmaktadır. İles, "Sınırsız Müşteri Memnuniyeti" parolasıyla,satış sonrası hizmet ve destekle de siz sayın müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Endüstriyel Mutfaklarda kullanılan bütün cihazlar, soğutma esaslı; buzdolapları, derin dondurucular, buz makineleri, su sebilleri, teşhir maksatlı buzdolapları,saladbar. soğuk odalar ve akla gelebilecek bütün soğutucular, fırınlar,konveksiyonlu fırınlar, pizza fırınları,sıcak soğuk banket arabaları,tabak ısıtıcılar, kuzineler, yer ocakları, vok ocaklar,indüksiyon ocaklar,döner ocakları,döküm ocaklar,devrilir tavalar,kaynatma kazanları,kıyma makineleri,sebze robotları,gıda dilimleme slayzerler,el bilenderleri,bar blenderleri,mikserler,hamur yoğurma makineleri,hamur açma makineleri,patates soyma makineleri,benmariler, fritözler, ızgaralar, dönüşüm sistemleri, konveyörlü-konveyörsüz bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri,kazan yıkama makineleri, ekspresso kahve makineleri, çay makineleri, tost makineleri,wafle makineleri ve salamanderler nötr üniteler.kısaca komple mutfak ekipmanları çok geniş bir yelpazedeki cihazların projelendirilmesi satışı ve satış sonrası servis hizmeti vermekteyiz.

İles Endüstriyel olarak bir firmanın teknik servis kalitesinin, firmanın en önemli unsurlarından biri olduğunun farkındayız. cihazların montajından başlayarak, her türlü arıza ve bakım konularında size bir telefon kadar yakınız. Tüm teknik personelimiz "mükemmel servis" parolasıyla problemleri birlikte çözüme ulaştırmak için çalışmaktadır. İles, "Sınırsız Müşteri Memnuniyeti" parolasıyla,satış ve satış sonrası hizmet ve destekle de siz sayın müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Endüstriyel kullanım bütün cihazların yedek parçalarının temini, öztiryakiler Endüstriyel Temizlik Ürünlerinin satış pazarlaması Öztiryakiler endüstriyel mutfak donanımı ve cihazları distribütörlüğü ve satışı,hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İles endüstriyel teknik servis hizmetlerinde her türlü cihaz bakım ve onarım hizmeti sunulmakta olup tamiri yapılan cihazların yedek parça değişim garantisi sunulmaktadır. Firmamız Öztiryakiler endüstriyel otel ekipmanları ve mutfak cihazlarının satış ana bayiliğini yapmakta olup yetkili servis hizmeti de vermektedir. Siz sayın müşterilerimize 6 aylık ve Yıllık sözleşmeli bakım hizmeti vermektedir.

Firmamız soğuk hava depoları ve derin dondurucuları teknik servis hizmeti vermektedir. Firmamız konveksiyonel fırınların bakım ve onarım hizmetini vermektedir. İşletmenizde bulunan öztiryakiler marka konveksiyonel fırınlarınızın garantili ve garantisiz teknik servis hizmetini vermektedir.

Firmamız öztiryakiler marka bulaşık makineleri için öztiryakiler hijyen ürünleri satışı ve dozaj ekipmanları satışı bakımı ve onarım hizmeti vermektedir. Firmamız öztiryakiler mutfak hijyeni ürünleri pazarlaması da yapmaktadır.

Genel temizlik ürünleri.Kireç çözücüleri yağ çözücüler sebze ve el dezekfentanları kişisel hijyen ürünleri satış dağıtım ve pazarlaması yapılmaktadır.

.