Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Plus
₺7.002,63 + KDV
₺21.883,23 + KDV
%68 İndirim
%68İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Öztiryakiler Bulaşık Yıkama Makinesi, Giyotin Tip OBM 1080 D
₺9.240,74 + KDV
₺35.282,82 + KDV
%74 İndirim
%74İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi OBK 1500 E
₺41.304,86 + KDV
₺118.013,88 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi OBK 1500E
₺41.304,86 + KDV
₺118.013,88 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi OBK 1500E
₺46.658,99 + KDV
₺133.311,40 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi OBK 2000
₺52.561,24 + KDV
₺150.174,98 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Konveyörlü Bulaşık Yıkama Makinesi OBK 2000
₺52.561,24 + KDV
₺150.174,98 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi
₺7.259,84 + KDV
₺20.742,40 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Bulaşık Yıkama Makinası Dijital
₺5.850,00 + KDV
₺19.992,00 + KDV
%71 İndirim
%71İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Öztiryakiler Bulaşık Makinası Elektronik OBY 500 D Plus
₺11.439,02 + KDV
₺33.644,17 + KDV
%66 İndirim
%66İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi Plus
₺8.675,51 + KDV
₺24.787,17 + KDV
%65 İndirim
%65İndirim
Ücretsiz Kargo
Hobart Set Altı Bulaşık Yıkama Makinesi
₺39.697,84 + KDV
₺88.217,43 + KDV
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Giyotin Tip Bulaşık Yıkama Makinesi
₺11.925,84 + KDV
₺39.752,81 + KDV
%70 İndirim
%70İndirim
Ücretsiz Kargo
Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi OBY 35M
₺5.711,63 + KDV
₺17.848,84 + KDV
%68 İndirim
%68İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Öztiryakiler Dijital Bulaşık Yıkama Makinesi
₺6.741,28 + KDV
₺22.194,37 + KDV
%70 İndirim
%70İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Obm 1080 D
₺10.070,44 + KDV
₺32.565,57 + KDV
%69 İndirim
%69İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
Öztiryakiler Bardak Yıkama Makinesi
₺4.874,46 + KDV
₺15.432,35 + KDV
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1

Öztiryakiler Bulaşık Makineleri

Ticari bulaşık makineleri, her türden yiyecek ve içecek servisi yapan işletmelerin önemli bir ekipmanıdır. Enerji ve zamandan tasarruf sağlar bulaşıklarınızın temiz hijyenik ve dezenfekte olmasını sağlar.
İşletmenizin Kapasitesine göre Bulaşık Yıkama ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli Kapasitelerde, boyutlarda ve özelliklerde Öztiryakiler Bulaşık Makineleri kategorimizde bulabilirsiniz.Ticari İşletmeler için bulaşık makineleri bir istekten daha çok bir ihtiyaçtır.
Bu nedenle her iş yerinde mutlaka bulunması gereken bu cihazlar oldukça büyük bir öneme sahiptir.
İşletmelerin yoğunluğuna göre yemek sonrası çıkan bulaşıklar tepsi, kaşık, bıçak, tabak, çatal, bardak vs. azımsanamayacak kadar büyük bir yük haline gelir, Öztiryakiler Bulaşık Makineleri bu problemi kolaylıkla çözümlemenizi sağlıyor. Elde yıkanan bulaşıklara göre çok daha az su ve enerji harcayan Öztiryakiler Bulaşık Makineleri hem hijyen hemde zaman açısından son derece rahatlamanızı sağlayacak.Daha az harcanan enerji sayesinde tasarruf etmeniz de çok kolay olacak.Ayrıca harcanan su miktarı da burada önemli bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Dünya üzerinde azalan su göz önünde bulundurulduğunda su harcamalarına dikkat edilmesi gerektiği önemli bir gerçektir. Bu konuda da size yardımcı olacak olan Öztiryakiler bulaşık makineleri sadece kendinize değil aynı zamanda dünyaya da bir şeyler katmanızı sağlıyor.Yaptığı Arge Çalışmaları ile kendini geliştirmeye devam eden Öztiryakiler Yüksek teknolojisi sayesinde üretilen bulaşık makineleri ve bu makinelerin programları tasarruf konusunda sizlere çok büyük yardımlarda bulunacak bütcenize katkı sağlayacak.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi

Özellikle işyerleri, kafe veya restoran gibi yerlerde bulaşık sayıları normalden çok daha fazladır. Bunun önüne geçilebilmesi adına üretilen özel içerik ve yapılara sahip olan sanayi tipi bulaşık makineleri büyük yardımcı olarak sizlere sunuluyor. Öztiryakiler bulaşık makinesi modelleri bu konuda sizleri oldukça memnun edecek. Yüksek teknoloji ile üretilmiş Öztiryakiler Bulaşık Makineleri Dijital yıkama programları ile işyerinizdeki akışa ayak uydurarak iş akışınızın maksimum düzeyde hızlı ilerlemesini sağlıyor.Her işletmenin kendine has ihtiyaçları bulunur. Elektrikli ocaklardan pişirme ünitelerine, istif raflarından tezgahlara bu ihtiyaçlar çok çeşitli olabilir. Bu ürünler arasında bulaşık makineleri de yer alır. Hızlı yıkama işlevleri sayesinde endüstriyel bulaşık makineleri kısa sürede bulaşıklarınızı yıkayıp tekrar kullanmanıza olanak sağlar. Tıpkı işletmenize aldığınız diğer ürünler gibi endüstriyel tip bulaşık makineleri de sık satın alınmayan ve uzun süreler kullanılması planlanan ürünlerdir. Bu sebeple sanayi tipi bulaşık makinenizi alırken kaliteli ve uzun ömürlü olması önemlidir.
1958 yılında kurulan Öztiryakiler firması, pek çok endüstriyel mutfak ürünlerinin üreticisidir. Mutfağın hazırlama, pişirme, servis, taşıma, bulaşıkhane gibi pek çok ihtiyacını karşılayan çeşitli ürünleriyle işletme sahiplerinin tercihidir. Malta’dan Avusturalya’ya, Türkmenistan’dan Çin’e sayısız ülkede müşterileri bulunur. Dünyanın teknik bakımdan en gelişmiş makine-teknoloji parkına sahip olan Öztiryakiler markası, ürettiği dayanıklı endüstriyel bulaşık makineleriyle de kaliteli ürün arayan işletme sahiplerinin gözdesidir

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Modelleri ve Fiyatları

İşletmenizde İş yoğunluna ve kapasiteye göre mutfakta en büyük yardımcınız olacak bulaşık makinesi önemli bir şekilde yer almaktadır. Endüstriyel mutfaklarda otel, ofis, restaurant, cafe, lokanta ve işyerlerine  özgü tasarımıyla Çok çeşitlilikteki, modelleri ve fiyat skalası ile sizlere sunulan Öztiryakiler Bulaşık Makinesi ürün seçenekleri arasından seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız.İhtiyaçlarınıza uygun olan ürünü seçmeye çalışırken üründen beklentilerinizi belirlemeniz önemli bir adım olacaktır.
Tek seferde kaç kişinin bulaşığının yıkanması gerektiği veya ne kadarlık bir yeri kaplayacağının detayları dikkat edilmesi gereken konuların başında yer almaktadır.Bulaşık makinesi sık değiştirilen ürünler arasında değildir.Bu nedenle alındığı taktirde uzun yıllar kullanılabilir olması gerekir. Çok sayıdaki model seçenekleri arasından seçim yaparken kullanım koşullarını göz önünde bulundurmanız, satın aldığınız ürünün kullanım süresini uzatacaktır. Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda Öztiryakiler bulaşık makinesi kullanımı size maddi veya manevi olarak her alanda yardımcı olacak. Sağladığı tasarruflar sayesinde uzun süreli bir karlı dönem sizleri bekliyor.
Öztiryakiler bulaşık makinası fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere ve modeline göre değişiklik gösterir. Bulaşık yıkama kapasitesi ve cihazın büyüklüğü fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Örneğin büyük ölçekli işletmelere hitap eden ve saatte bini aşkın tabak yıkama kapasiteli konveyörlü Öztiryakiler bulaşık makineleri fiyat bakımından daha yüksektir. Diğer taraftan daha orta ve küçük çaplı işletmelere hitap eden öztiryakiler set altı bulaşık makineleri daha uygun fiyatlıdır. Diğer bir önemli etken bulaşık makinesinin fonksiyonudur. Daha kısıtlı fonksiyona sahip küçük çaplı aletler, farklı tür bulaşıklara uygun makinelere oranla daha uygun fiyatlı olabilir. Örneğin Öztiryakiler bardak yıkama makinesi, fonksiyonu ve kapasitesi bakımından daha kısıtlıdır. Bu sebeple genel özellikte set altı bulaşık makinelerden daha düşük fiyatlıdır. Yıkama programlarının sayısı ve Opsiynel özellikler Öztiryakiler endüstriyel bulaşık makinesinin fiyatlarını etkiler.Öztiryakiler standart bulaşık Makinesi işletmenin temel ihtiyaçlarını karşılayabilir niteliktedir. Bu yüzden bütçenizi düşük tutmak istiyorsanız standart bulaşık makinelerine göz atabilirsiniz. Diğer taraftan Plus modeller standart modellere oranla detayda daha iyi yıkama performansı göstereceğini belirtmek gerekir.Plus Model bulaşık makinelerinde modele bağlı olarak ilave otomatk dozajlama (deterjan ve parlatıcı pompaları) bulunmaktadır.işletmenizin ihtiyaçlarına uygun beğendiğiniz Öztiryakiler bulaşık makinesini daha uygun fiyata öztiryakiler bulaşık makineleri kategorizde bulabilirsiniz ve satın alabilirsiniz veya dilerseniz 0212 6359066 nolu telefonu arayarak Destek alabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Öztiryakiler Bulaşık Makinesi Özellikleri

Mutfakların vazgeçilmez en önemli eşyası olan Öztiryakiler bulaşık makineleri oldukça önemli olan özellikleri ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Kendi içinde de birçok farklı özellik ve çeşide ayrılan Endüstriyel bulaşık makinelerinde bu konuda yapılan her çalışma sizleri oldukça memnun edecek.Bu özelliklerden ilki program sayısıdır. Bulaşık makineleri içlerindeki bulaşıklara göre kendi içerinde birkaç farklı şekilde yıkayabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede zor olan bulaşıklarda farklı sıcaklık ve zaman gerektiren yıkamalar sağlayabiliyorken, işiniz çok daha kolaylaşmış olacak. Bu konuda sizlere yardımcı olmaya çalışan ve ürünlerini bu teknolojiden de mahrum bırakmayan Öztiryakiler sizlere sunduğu farklı program sayıları ile kullanımlarınızı maksimum seviyede memnun tutmaya çalışıyor. Bir diğer avantaj olarak karşımıza çıkan konu ise enerji sınıflarıdır. Enerji sınıfları, elektrikli aletlerin ne kadar enerji harcayarak kullanıcıların ne kadar kar ettikleri ile alakalıdır. Tasarruf etme konusunda oldukça başarılı olan Öztiryakiler set altı bulaşık makinesi çeşitleri bu konuda da sizleri memnun ediyor. Elektrikli aletler harf çeşitlerine göre ayrılarak harcadıkları enerjileri belli ederken, Öztiryakiler ürünlerinde A+ seviyesinde enerji koruması sağlayarak tasarrufunuzu maksimum seviyede tutmaktadır. Her ne kadar iş yeri de olsa mutfak ölçüleri değişiklik göstermektedir.
Bu nedenle bir mutfağa alınacak olan eşyaların ölçüleri de çok çeşitlilikte olmaktadır. Sizlere bu fırsatı sunan Öztiryakiler bulaşık makineleri farklı boyutlardaki ürün seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Yükseklik konusunda sizlere sunulan ölçüler 83 cm ve 63 cm, genişliği ise 49.5 cm veya 42.5 cm şeklindedir. Ayrıca derinlikleri ise 65.5 cm ve 47.5 cm olarak ayarlanmıştır. Bu bulaşık makinesi çeşitleri arasından mutfak ölçülerinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca işyerinde çalışan kişi sayısı veya kafe veya restoranınıza gelen misafir sayısına göre de ayrı bir başlık açılmalıdır. Alınabilecek olan yanlış yıkama kapasiteli bir bulaşık makinesi mutfak akışını engelleyebilir veya gereksiz bir harcama yapmanıza neden olabilir. Bunun önüne geçmek amacıyla üretilen farklı kapasite çeşitleri 560 tabak veya 500 bardak şeklindedir. Bu ürün seçenekleri arasından sahip olmak istediğiniz ürünü seçerken bu başlıkları göz önünde bulundurmanız doğru bir alışveriş yapmanızı sağlamakla kalmayacak aynı zamanda satın aldığınız üründen maksimum verimi de almanızı sağlayacak.Size Uygun olabilecek Bulaşık makinesini Öztiryakiler Bulaşık Makineleri Kategorimizde İnceleyebilir veya dilerseniz 0212 6359066 nolu telefondan Destek alabilirsiniz.
Müşteri Temsilcilerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.


Öztiryakiler Sanayi tipi Bulaşık Makinesi ve Fiyatları

Öztiryakiler çok uzun yıllardır Endüstriyel mutfak sektörünün içinde olan ve yaptığı çalışmalar, ürettiği ürünler ile adını dünya çapında duyurmuştur. Bununla birlikte ürün gamında bulunan Öztiryakiler Bulaşık Makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi seçenekleri ve özellikleri ilede ön plana çıkıyor. Bu özelliklerden bir tanesi de gövdesinin paslanmaz bir çelikten olması ile sizlere sunuluyor. Mutfaklar çalışmaların, buharın, yağın ve suyun fazla olduğu yerlerdir. Bunların fazla olduğu yerlerde ise paslanma veya çürüme gibi olaylarla olukça sık bir şekilde karşılaşılmaktadır. Bunun önüne geçmek için üretilen paslanmaz çelik gövdeye sahip olan Öztiryakiler bulaşık makineleri oldukça işinize yarayacak. Çünkü paslanmaya dayanıksız yapılardaki aletlerin kullanım süreleri beklenildiğinden çok daha kısa olmaktadır. Güvenle alarak sahip olduğunuz bu özel bulaşık makinenizi güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Başka bir avantaj olarak izlere sunulan özellik ise bazı ürünlerde bulunan yüksek hızdır. Çalışma alanları yavaşlığı kabul etmeyen ve devamlı bir akışın olduğu mekanlarda, Öztiryakiyer Bulaşık Makineleri en büyük yardımcıdır. Ancak buna uygun olan bir cihaz ile doğru sirkülasyon yakalanabilir. Bu fırsatı size sunan Öztiryakiler bazı ürünlerinde saatte 35 sepet yıkama kapasitesine sahiptir. Bu sayede artık makineleriniz mutfağınıza değil, mutfağınız makinelerinize yetişmek zorunda kalacaklar. Üstelik bunu yaparken harcadığı su miktarı da oldukça etkileyici seviyede. Yaklaşık olarak 2.8 litre su harcayarak sizlere ve dünyaya sağladığı yarar göz ardı edilemeyecek seviyede yerini alıyor. Öztiryakiler bulaşık makinesi parçaları sayesinde bulaşıklarınızı düzenli bir şekilde yerleştirirken çok sayıdaki mutfak gerecini bir araya toplayabileceksiniz. Ayrıca ürünler arasında nadir olarak rastlanan valf sistemi de bulunmaktadır. Valf sistemi makine içinde dönen suyun kontrolünü yapmaktadır. Böylece kirli ve temiz su birbirinden ayrılmakla kalmaz aynı zamanda kirli suyun bulaşıklara tekrar temas etmesi de engellenmiş olur. Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızda bulunan Öztiryakiler bulaşık makinesi fiyatları bölümünü inceleyebilir ve anında satın alabilirsiniz. Son olarak bütün bunlar ve çalışma şeklinin nasıl olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Öztiryakiler bulaşık makinesi Kategorimizde İnceleyebilir veya dilerseniz 0212 6359066 nolu telefonu arayarak Destek alabilirsiniz.Müşteri Temsilcilerimiz sizlere Memnuniyetle yardımcı olacaklardır.